Wersja do wydruku Wersja PDF
Details of the relation: Warszawa Lotn. Chopina -> Legionowo
Departure
09:43
Warszawa Lotn. Chopina
Arrival
10:38
Legionowo

Travel time: 0h 55min

Distance: 38 km

No changes

Train numberDepartureFromRelationArrivalTo
RL98668 9866909:43Warszawa Lotn. ChopinaWarszawa Lotn. Chopina -> Modlin10:38Legionowo
Wersja do wydruku Wersja PDF
Departure
10:46
Warszawa Lotn. Chopina
Arrival
11:39
Legionowo

Travel time: 0h 53min

Distance: 38 km

No changes

Train numberDepartureFromRelationArrivalTo
RL98670 9867110:46Warszawa Lotn. ChopinaWarszawa Lotn. Chopina -> Modlin11:39Legionowo
Wersja do wydruku Wersja PDF
Departure
11:45
Warszawa Lotn. Chopina
Arrival
12:39
Legionowo

Travel time: 0h 54min

Distance: 38 km

No changes

Train numberDepartureFromRelationArrivalTo
RL98672 9867311:45Warszawa Lotn. ChopinaWarszawa Lotn. Chopina -> Modlin12:39Legionowo
Wersja do wydruku Wersja PDF
Departure
12:51
Warszawa Lotn. Chopina
Arrival
13:39
Legionowo

Travel time: 0h 48min

Distance: 38 km

No changes

Train numberDepartureFromRelationArrivalTo
RL98674 9867512:51Warszawa Lotn. ChopinaWarszawa Lotn. Chopina -> Modlin13:39Legionowo
Wersja do wydruku Wersja PDF
Departure
13:54
Warszawa Lotn. Chopina
Arrival
14:39
Legionowo

Travel time: 0h 45min

Distance: 38 km

No changes

Train numberDepartureFromRelationArrivalTo
RL98676 9867713:54Warszawa Lotn. ChopinaWarszawa Lotn. Chopina -> Modlin14:39Legionowo
Wersja do wydruku Wersja PDF