Skocz do treści

Koleje Mazowieckie

Szukaj

wydruk, pdf

Bilety wycieczkowe

 

Bilet wycieczkowy można nabyć na przejazd pociągiem osobowym uruchamianym przez Koleje Mazowieckie na trasach do 200 km.

Bilet wycieczkowy uprawnia do przejazdu w następujących terminach:

1) w jedną stronę lub w kierunku „tam” dla biletu „tam i z powrotem”, można rozpocząć wyłącznie w strefie czasowej określonej na bilecie, jeżeli pierwszym dniem ważności biletu wycieczkowego jest:

a) dzień roboczy poprzedzający bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy – nie wcześniej jednak niż od godz. 20.00,

b) dzień wolny od pracy;

2)  przejazd powrotny na podstawie biletu na przejazd „tam i z powrotem” może nastąpić w dniu wolnym od pracy albo najpóźniej do godz. 8.00 dnia roboczego, następującego po tym dniu. Podróż musi być zakończona najpóźniej o godz. 8.00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych od pracy.

Informacje dodatkowe:

1) każdą sobotę traktuje się jak dzień wolny od pracy;

2) bilet wycieczkowy można nabyć również u kierownika pociągu. W przypadku wyjazdu ze stacji, na której kasa jest nieczynna, nie ma kasy lub nie sprzedaje się biletów danego rodzaju, kierownik pociągu nie pobiera opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu;

3) biletów wycieczkowych nie wydaje się w I strefie KM.

Warunki oferty § 30 Taryfy Przewozowej „Kolei Mazowieckich-KM” (TP-KM)

Ceny biletów wycieczkowych zamieszczone są w Tabeli nr 13 Załącznika do Taryfy przewozowej „Kolei Mazowieckich-KM” (TP-KM)

Przeczytaj treść ponownie

SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Od
Do
Data
Godzina
:
przez

dodaj przez

Wyszukiwanie zaawansowane

ROZKŁAD JAZDY

Przedział czasowy

Godzina od
:
Godzina do
:

Przeczytaj treść ponownie