19-08-2010
Utrudnienia na linii Tłuszcz – Ostrołęka

Szanowni Państwo,
w związku z prowadzonymi przez „PKP Polskie Linie Kolejowe” S.A. pracami remontowymi na linii Tłuszcz – Ostrołęka, uprzejmie informujemy, że „Koleje Mazowieckie – KM” wprowadzają w dniach 23 – 27 VIII 2010 r. tymczasową organizację ruchu pociągów.
Część pociągów zostanie zastąpiona Zastępczą Komunikacją Autobusową na odcinku Wyszków – Przetycz – Wyszków. Pozostałe pociągi będą kursować w zmienionym rozkładzie jazdy. W związku z prowadzeniem robót w kilku fazach, prosimy o zapoznanie się z tymczasową organizacja ruchu pociągów w zakładce „Rozkład jazdy pociągów”.
Za utrudnienia w podróży uprzejmie przepraszamy.
Zobacz również:
- Dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy KM od dnia 1 lutego 2012
- Zmiana taryfy przewozowej Kolei Mazowieckich
- Zmiana regulaminu odprawy oraz przewozu osób, rzeczy i zwierząt KM
- Zmiana wysokości opłaty dodatkowej pobieranej w pociągu
- Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich od dnia 27 grudnia br.
- Zmiany w ofercie „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD”
- Nowy Rozkład Jazdy Pociągów Kolei Mazowieckich 2011/2012
- Sprzedaż uprawnień do ulgowych przejazdów dla pracodawców na rok 2012
- Bilet kolejowy KM przez komórkę
- Uwaga uczniowie, studenci, rodzice!
- Od 1 sierpnia 2011 r. zmiana cen biletów
- Przedłużenie terminu obowiązywania oferty specjalnej obowiązującej W-wa Włochy - W-wa Rembertów
- UWAGA PODRÓŻNI !
- Utrudnienia na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Śródmieście - Warszawa Zachodnia
45 minut
A cóż to znaczy 45 minut? Zaledwie jedna lekcja...
70329
Tytułowy pociąg opóźniony celowo o 45min by zamknąc obieg składów... Po prostu tenze pociąg odjedzie do Wyszkowa dopiero gdy przyjedzie pociąg Nr 70328. Jest to kpina z PODRÓŻNYCH którzy będą jechac pociągiem o 20:29 zamiast o 19:44 a dyrektor pionu eksploatacji zapewniał,że w Kolejach Mazowieckich wszystko DA SIĘ a jednak wynika z rozkładu jazdy obowiazujacym w dniu 23.08.2010 ze jednak NIE DA SIĘ
drukuj stronę do góry strony







45 minut
A cóż to znaczy 45 minut? Zaledwie jedna lekcja...