(08.02.12) Koleje Mazowieckie spełniają dziecięce marzenia

„Samochód marzeń” jest oklejony logotypami firm, które postanowiły przyłączyć się do projektu. To właśnie to auto jeździ po Polsce przywożąc chorym dzieciom wymarzone prezenty. Partnerem projektu została także Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

 

- W ramach partnerstwa w projekcie „Samochód Marzeń” chcemy pomagać podopiecznym fundacji   i mieć wkład w to, by dzięki przekazanym środkom na reklamę przyczynić się do realizacji dziecięcych marzeń – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki.

 

Koleje Mazowieckie od początku istnienia aktywnie włączają się w akcje i kampanie, które mają na celu spełnianie dziecięcych marzeń. W ubiegłym roku z okazji Dnia Dziecka Spółka wsparła akcję     pt. „Piloci Dzieciom”, zapewniając najmłodszym bezpłatny przejazd pociągiem na trasie Warszawa – Modlin. Razem z fundacją „Mam marzenie” Koleje Mazowieckie spełniły także marzenie 5 - letniego Stefana chorego na mukowiscydozę. Chłopiec na jeden dzień został najmłodszym maszynistą           w stolicy.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 0 661 929 207

 

Koleje Mazowieckie – informacje o spółce

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. została powołana 29.07.2004 r. przez Samorząd Województwa Mazowieckiego (51% udziałów) i „PKP Przewozy Regionalne” sp. z o.o. (49% udziałów). Od 2008 r., po odkupieniu udziałów od „PKP Przewozy Regionalne”, jedynym właścicielem Spółki jest Samorząd Województwa. Obecnie Koleje Mazowieckie to najnowocześniejszy regionalny przewoźnik kolejowy w kraju i Spółka z ponad 20% udziałem w rynku przewozów pasażerskich. W 2011 roku         z usług Kolei Mazowieckich skorzystało prawie 54, 5 mln osób. W ciągu doby Spółka uruchamia około 700 pociągów.

Prezesem Zarządu Spółki jest Pan Artur Radwan.

Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki jest Pan Waldemar Kuliński.

Kategoria: