(16.08.2012) Koleje Mazowieckie partnerem akcji Radia dla Ciebie „Rowerem przez Mazowsze”

W każdą sobotę (do 15 września br.), w południowym paśmie „Leniwa sobota” (ok. 14.30) na antenie RDC (audycja pt. „Rowerem przez Mazowsze”) będą omawiane najciekawsze trasy z przewodnika „Mazowsze. Turystyka rowerowa”. - wydanego przez Partnera akcji - Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Podczas audycji prowadzący będą rozmawiali z przedstawicielami władz samorządowych na temat infrastruktury rowerowej danego terenu, a także z pasjonatami dwóch kółek na temat porad technicznych i bezpieczeństwa na drodze.

W sierpniu i we wrześniu spośród słuchaczy Polskiego Radia RDC zostaną wyłonione osoby, które wraz z rowerowym przewodnikiem mazowieckim oraz ekipą radiową pojadą na niezapomnianą wyprawę po Mazowszu. Relację z tych wypadów będzie można usłyszeć na antenie radia.

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM”, jako Partner akcji, zapewnia przejazd swoim pociągiem grupie słuchaczy, wybranych przez Polskie Radio RDC, dziennikarza oraz organizatora. Najbliższy przejazd odbędzie się 18 sierpnia br. pociągiem relacji Warszawa Powiśle – Celestynów. Kolejny zaplanowany jest na 15 września br. pociągiem relacji Warszawa Powiśle – Siedlce - Warszawa Powiśle.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Łukasik

Email: k.lukasik@mazowieckie.com.pl

tel. 22 473 75 51, 0 661 920 055

Kategoria: