(24.08.2012) Zmiany w kursowaniu pociągów KM w dniach od 3 września do 15 października br

 

Główne zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich przedstawiają się następująco:

na linii KM1 Warszawa – Skierniewice w związku z dwoma kolejnymi etapami prac modernizacyjnych zmiany w rozkładzie jazdy będą obowiązywały w dwóch terminach:

  • od 3 do 17 września,
  • od 18 września do 15 października;

  na linii KM3 Warszawa – Łowicz w związku z zamknięciem jednego z torów na szlaku Sochaczew – Bednary część pociągów będzie kursowała według zmienionego rozkładu jazdy.

   • Pociąg w relacji Warszawa Wschodnia (7:49) – Łowicz Główny (10:15) zostanie odwołany na odcinku Sochaczew – Łowicz Główny. Podróżni będą kontynuować jazdę autobusem komunikacji zastępczej.
   • Pociąg w relacji Łowicz Główny (6:00) – Warszawa Wschodnia (8:28) zostanie odwołany na odcinku Łowicz Główny – Sochaczew. W zamian za odwołany pociąg zostanie podstawiony autobus komunikacji zastępczej.

   Bilety Kolei Mazowieckich będą honorowane w pociągu PKP Intercity nr 52104/5 na odcinku Łowicz Główny (7:43) – Sochaczew (8:09)

    

   na linii KM9 Warszawa – Działdowo w związku z kolejną fazą modernizacji pociągi KM będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Ponadto zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza w relacjach:

    • Warszawa Zachodnia (Wola) – Ciechanów na odcinku Ciechanów – Mława,
    • Warszawa Zachodnia (Wola) – Nasielsk na odcinku Nasielsk – Ciechanów,
    • Warszawa Zachodnia (Wola) – Nasielsk na odcinku Nasielsk – Ciechanów,
    • Ciechanów – Warszawa Zachodnia (Wola) na odcinku Mława – Ciechanów.

     

    na linii KM29 Tłuszcz – Ostrołęka w związku z dwoma kolejnymi etapami prac zmiany w rozkładzie jazdy będą obowiązywały w dwóch terminach:

     • w dniach od 3 do 21 września pociągi KM nie będą kursowały na odcinku Tłuszcz – Wyszków. W zamian za odwołane pociągi zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza,
     • w dniach od 22 września do 15 października pociągi KM nie będą kursowały na odcinku Tłuszcz – Mostówka. W zamian za odwołane pociągi zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

      

     Na pozostałych liniach również wystąpią zmiany w kursowaniu pociągów związane z pracami modernizacyjnymi. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zmian dostępnymi w zakładce "rozkłady jazdy" oraz pod numerem całodobowej infolinii: 22 364 44 44.

      

     Dodatkowych informacji udziela:

     Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

     Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 0 661 929 207

     Kategoria: