(25.05.12) Rusza nowa strona internetowa Kolei Mazowieckich

Nowa strona pozwoli podróżnym sprawdzić rozkład jazdy z wybranego przystanku oraz w prosty sposób wyszukać interesujące połączenie. Dzięki wersji mobilnej każdy pasażer posiadający telefon komórkowy z dostępem do Internetu będzie mógł sprawdzić opóźnienia pociągów oraz skorzystać z interaktywnego schematu połączeń kolejowych i wyszukiwarki kas biletowych. Inne udogodnienia to kanał RSS oraz możliwość otrzymywania newslettera.

- Uruchomienie nowej odsłony strony internetowej to kolejny krok ułatwiający pasażerom korzystanie z usług Kolei Mazowieckich - mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie -  Serwis jest łatwy w nawigacji i pełen przydatnych informacji, a proste menu pozwoli na wygodne korzystanie z jego możliwości.

Strona została podzielona na sześć działów: strefę podróżnego z informacjami nt. ofert i usług, strefę partnerów, strefę mediów, informacje o Spółce, BIP oraz kontakt. Wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy znajdą się po prawej stronie i będą widoczne na każdej podstronie.

Serwis będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 661 929 207

Kategoria: