Bilet Turysty w okresie świąteczno-noworocznym

Uprzejmie informujemy, że w okresie świąteczno-noworocznym udostępniliśmy specjalnie dla Państwa ofertę Bilet Turysty, z której będzie można skorzystać od 22 grudnia 2018 r. do 1 stycznia 2019 r. W kasach i biletomatach bilet można zakupić już od 18 grudnia 2018 r.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica. Bilet Turysty posiada 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.

Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi wg taryfy normalnej 67,00 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg. Bilet Turysty zakupiony po 22 grudnia 2018 r. ważny jest do 1 stycznia 2019 r.

Zachęcamy Państwa do skorzystania ze świąteczno-noworocznej propozycji Kolei Mazowieckich.

Pliki: 

Kategoria: