Honorowanie biletów KM i ZTM na linii KM2 na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna w dniach 5-7 września 2015 r.

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” uprzejmie informuje, że w dniach 5-7 września 2015 r. z powodu prac nad przebudową stacji Warszawa Rembertów ruch pociągów na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna będzie ograniczony. Część pociągów KM i SKM linii S2 będzie odwołana lub skrócona do stacji Warszawa Wschodnia.

Na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna pociągi kursować będą po jednym torze (tor nr 2, zazwyczaj obsługujący ruch w stronę Warszawy) - na przystankach Warszawa Wesoła, Warszawa Wola Grzybowska, Sulejówek pociągi w obu kierunkach obsługiwane będą na torze nr 2 przy peronie 2.

Na odcinku Wiatraczna – Sulejówek Miłosna kursować będzie uzupełniająca linia autobusowa ZS2 na trasie: Wiatraczna – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica – 3 Maja (powrót: Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – Piłsudskiego).

Autobus zatrzymywać się będzie przy stacjach/przystankach:

 • Warszawa Rembertów: w kierunku centrum Warszawy – w ul. Marsa przy ul. Ilskiego (razem z 183 i 514); w kierunku Sulejówka – w ul. Cyrulików;
 • Warszawa Wesoła – na ul. Okuniewskiej;
 • Sulejówek - w kierunku Warszawy na ul. Dworcowej, w kierunku Sulejówka Miłosny – na ul. Kombatantów II Wojny Światowej;
 • Sulejówek Miłosna - na ul. 3 Maja przy ul. Staszica (ok. 250 m od stacji).

Zwracamy uwagę, że autobus nie będzie się zatrzymywał przy przystanku Warszawa Wola Grzybowska (obsługiwany autobusami 173 i 514 w ul. Armii Krajowej).

W związku z powyższym w dniach 5-7 września 2015 r:

 1. bilety ZTM (wszystkich rodzajów, z uwzględnieniem stref biletowych) będą honorowane w pociągach KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna.

W celu aktywowania lub skasowania biletu ZTM w pociągach KM należy zgłosić się do kierownika pociągu, wsiadając pierwszymi drzwiami licząc od czoła składu.

 1. bilety KM (wszystkich rodzajów) będą honorowane:

a) w pociągach SKM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna,

b) w uruchamianych przez ZTM autobusach linii (na całej trasie):

 • ZS   Wiatraczna – Sulejówek Miłosna,
 • 143  Wiatraczna – Rembertów Kolonia,
 • 173  Dw. Wschodni (Lubelska) – Stara Miłosna,
 • 183  Wiatraczna – Nowy Rembertów,
 • 514  Metro Stadion Narodowy – Wola Grzybowska,
 • 704  Wiatraczna – PKP Halinów;

b) w autobusach i tramwajach na odcinkach pokrywających się z ww. trasami;
c) w autobusach i tramwajach w ciągu Pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Aleja i Most Poniatowskiego – Al. Waszyngtona – Wiatraczna.

Kategoria: