Honorowanie biletów KM i ZTM na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO od 4 września 2016 r.

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” informuje, że od 4 września 2016 r. ze względu na kontynuację zamknięcia jednego toru na Moście Gdańskim, nastąpią dalsze zmiany rozkładu jazdy pociągów SKM linii S3 i S9 oraz KM na linii legionowskiej. Wybrane pociągi SKM linii S9 i KM linii R9 z/w kierunku Legionowa będą kursowały tylko do lub z przystanku Warszawa ZOO, zlokalizowanego przy Rondzie Starzyńskiego.

Rekomendowany dojazd ze stacji Warszawa Gdańska do przystanku Warszawa ZOO tramwajami 1, 28, 41.

Honorowanie biletów w okresie 4 września - 15 października 2016 r. w dni robocze:

  1. bilety KM (wszystkich rodzajów) honorowane będą w godzinach 14:00 – 20:00 (dotyczy rozpoczęcia i zakończenia podróży) w pociągach SKM linii S9 na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO, a na odcinku Dw. Gdański – Rondo Starzyńskiego również w tramwajach i autobusach ZTM;
  2. bilety ZTM (wszystkich rodzajów) będą honorowane na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia w pociągu KM nr 51602 (Ciechanów – Warszawa ZOO godz. 6:47 – Warszawa Zachodnia godz. 7:01), co pasażerom pociągu SKM S9, kończącego kurs na przystanku Warszawa ZOO (planowy przyjazd o godz. 6:40) umożliwia kontynuację podróży w kierunku Warszawy Zachodniej na tym samym bilecie.

Podróżni z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 15.09. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na Warszawskiej karcie Miejskiej muszą je uprzednio aktywować.

Kategoria: