Koleje Mazowieckie oficjalnym przewoźnikiem 28. Finału WOŚP

W niedzielę 12 stycznia pociągi Kolei Mazowieckich będą bezpłatnie wozić wolontariuszy kwestujących na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

 - Wsiadamy na pokład i płyniemy z WOŚP dla ratowania zdrowia i życia dzieci! A 12 stycznia na pokłady naszych pociągów zapraszamy wszystkich wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – tego dnia pojadą z nami bezpłatnie, na podstawie posiadanych identyfikatorów. Z bezpłatnych przejazdów będą mogli także korzystać wolontariusze wspierający organizację i przebieg imprezy w dniach 9 – 13 stycznia 2020 roku – mówi Robert Stępień, prezes Kolei Mazowieckich.

Wszystkie informacje dla wolontariuszy można znaleźć na stronie internetowej WOŚP

 

Co od Kolei Mazowieckich na aukcjach WOŚP?

Na tegorocznych aukcjach KM dla WOŚP można wylicytować m.in. szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego „Elf”, przejazd w kabinie maszynisty wybranego pociągu, dzień w dyspozyturze, a także wyjątkowe przedmioty związane z 15-leciem Spółki:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/co-od-kolei-mazowieckich-na-aukcjach-wosp

 

Informacje dla mediów:

Donata Nowakowska - rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM”

e-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl, tel. 661 929 207

Krzysztof Dobies - rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

e-mail: rzecznik@wosp.org.pl, tel. 695 870 020

Kategoria: