Koleje Mazowieckie partnerem akcji „Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego”

Akcja odbędzie się na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, Metro Wilanowska, ul. Świeradowska 43). Zaproszeni na akcję specjaliści pomogą rozwiązać zawiłości podatkowe, udzielą szczegółowych wyjaśnień dotyczących m.in. korzystania z ulg podatkowych, przesyłania zeznań PIT przez Internet, przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, rozliczania dochodów uzyskanych z pracy za granicą i ze sprzedaży nieruchomości.

Jako partner wydarzenia, Koleje Mazowieckie będą zachęcały do skorzystania z pomocy specjalistów. W okresie od 8 do 17 kwietnia br. w kasach biletowych Warszawa Śródmieście i Warszawa Wileńska będą dystrybuowane ulotki informujące o akcji, a na monitorach LCD w pociągach będą wyświetlane spoty reklamujące wydarzenie.

Organizatorami akcji są: Klub Absolwenta, Dział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego. Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego - www.absolwenci.lazarski.edu.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 0 661 929 207

Kategoria: