Koniec oferty „Wspólny przejazd” i „Wspólny bilet”

Oferta „Wspólny przejazd” była stosowana przez spółki: Przewozy Regionalne, PKP Intercity S.A., Spółkę KM i SKM w Trójmieście od 2006 r. Wraz z tą ofertą obowiązywała także oferta „Wspólny bilet”, na podstawie której podróżny, korzystający z przejazdu pociągami maksymalnie trzech przewoźników, otrzymywał jeden bilet.

- Jednakże PKP Intercity i Przewozy Regionalne wycofały się z dalszego stosowania ww. ofert. W związku z powyższym utrzymanie ich stało się bezzasadne również dla Spółki KM. To oczywiście wielka strata dla podróżnych, jednak bez udziału innych przewoźników Koleje Mazowieckie nie mogą samodzielnie utrzymywać przedmiotowych ofert – mówi Dariusz Grajda, Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Spółki KM.

Wycofanie się ze stosowania ofert „Wspólny bilet” oraz „Wspólny przejazd” przez ich uczestników: „PKP Intercity” S.A. oraz ”Przewozy Regionalne” sp. z o.o. oznacza, że pasażerowie korzystający z przejazdów pociągami Spółek „PKP Intercity” S.A., „Przewozy Regionalne”, „PKP Szybka Kolei Miejska w Trójmieście” sp. z o.o. oraz „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. nie mogą dłużej podróżować na jednym bilecie pociągami tych przewoźników.

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 661 929 207

 

Kategoria: