Konkurs mikołajkowy dla użytkowników parkingów „Parkuj i Jedź”

Konkurs jest organizowany przez firmę SADIDA Dariusz Talaga przy współpracy ze spółką „Koleje Mazowieckie - KM” . Zapraszamy do niego zarówno kierowców samochodów, motocykli, jak i rowerzystów korzystających z parkingów.

System parkingów „Parkuj i Jedź” to duże udogodnienie dla osób, które dojeżdżają do pracy lub na uczelnię, łącząc wykorzystanie własnego środka transportu z przesiadką na pociąg. To sposób na zaoszczędzenie czasu oraz sprawne dotarcie do pracy i szkoły.

Konkurs startuje już jutro. Obejmuje następujące lokalizacje parkingów w systemie „Parkuj i Jedź”: Błonie, Brwinów, Celestynów, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Radom, Siedlce i Teresin. Aby wziąć w nim udział, należy uzupełnić ankietę  - wydruk ankiety na podstawie aktualnego biletu parkingowego wydają pracownicy parkingowi. Taką uzupełnioną ankietę należy włożyć do odpowiednio zabezpieczonej urny znajdującej się w budce parkingowej. Termin składania ankiet upływa 12 grudnia 2016 r. Osoby pozostawiające na parkingu rowery, proszone są o podanie numeru biletu parkingowego z zachowaniem takiego biletu do dnia odebrania ewentualnej nagrody. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania 15 grudnia 2016 r.    Wyniki konkursu dostępne będą bezpośrednio u obsługi parkingowej 16 grudnia 2016 r.

Nagrodą w konkursie ufundowaną przez firmy SADIDA Dariusz Talaga jest dofinansowanie biletu okresowego (miesięczny, kwartalny, roczny) na przejazd Kolejami Mazowieckimi w kwocie 200 zł. Ponadto Zwycięzca otrzyma upominek reklamowy od Kolei Mazowieckich.

 

Informacje dla mediów:

Donata Nowakowska - Rzecznik Prasowy „Kolei Mazowieckich – KM”

e-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl, tel. 661 929 207

Kategoria: