Kursowanie pociągów Kolei Mazowieckich 12 listopada

12 listopada, (poniedziałek) został ustanowiony dniem świątecznym z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich nie zmieni się. Tego dnia będzie obowiązywała oferta bilet wycieczkowy.

12 listopada br. (poniedziałek), pociągi Kolei Mazowieckich będą kursowały jak w dzień powszedni. Tego dnia pasażerowie KM będą mogli korzystać z oferty bilet wycieczkowy, co oznacza, że podróż może być tańsza nawet o 20 proc. Na podstawie oferty bilet wycieczkowy będzie można podróżować już od 9 listopada (piątek) od godziny 18:00 do 12 listopada (poniedziałek) do godziny 24:00. Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Uprawnienie do korzystania z biletów wycieczkowych nie dotyczy przejazdów w I strefie KM. Bilet można nabyć na przejazd w jedną stronę lub w kierunku „tam i z powrotem” – jeżeli przejazd „tam” i przejazd „z powrotem” odbywa się tą samą drogą. Termin ważności biletu wycieczkowego na przejazd „tam” lub na przejazd „tam i z powrotem” wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

Aktualny rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-21-x-8-xii-2018r

Szczegółowy regulamin i cennik oferty bilet wycieczkowy: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy#site 

 

Kategoria: