Od 15 marca 2020 r. zakończenie honorowania biletów ZTM w pociągach KM na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Służewiec

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z zakończeniem modernizacji ul. Marynarskiej i trasy tramwajowej na Służewiec, od 15 marca 2020 r. na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Służewiec (w obu kierunkach) w pociągach KM obsługujących linię radomską przestaje obowiązywać honorowanie wszystkich rodzajów biletów ZTM oraz uprawnień do ulgowych i bezpłatnych przejazdów obowiązujące w środkach komunikacji miejskiej.

Tym samym obowiązywać będą zasady honorowania biletów ZTM w pociągach KM, wynikające z oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD.

    Jednocześnie informujemy, że podróżni posiadający ważne bilety na przejazdy pociągami KM wydane w relacjach z/do stacji położonych na odcinkach:

  • Radom - Dęblin,
  • Radom - Drzewica,
  • Radom - Skarżysko Kam.

do/z stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Służewiec nadal mogą odbyć podróż pociągiem Radomiak do/z stacji Warszawa Zachodnia i w ciągu 30 minut od jego planowego przyjazdu/odjazdu do/z st. Warszawa Zachodnia, dojechać każdym pociągiem KM i SKM do/ze stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Służewiec.

Natomiast podróżni korzystający z przejazdów pociągami KM i środkami komunikacji miejskiej w ramach oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD mogą odbywać przejazd pociągiem Radomiak na zasadach obowiązujących dla ww. oferty.

Kategoria: