Oferta specjalna na przejazd pociągami KM na Pol’and’Rock Festival 2019 w Kostrzynie

Szanowni Podróżni,

informujemy, że Koleje Mazowieckie w dniach 31 lipca oraz 4 sierpnia 2019 r. uruchomią specjalne połączenie z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą, zapewniające przewozy uczestników imprezy Pol’and’Rock Festival 2019 organizowanej w Kostrzynie n/Odrą przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pociąg do Kostrzyna pojedzie 31 lipca 2019 r. i odjedzie z Warszawy Wschodniej o godzinie 4.32, natomiast do stacji Kostrzyn przyjazd pociągu planowany jest na godzinę 11.35. W relacji powrotnej, tj. z Kostrzyna pociąg odjedzie 4 sierpnia 2019 r. o godzinie 7.15, a do stacji Warszawa Wschodnia przyjazd pociągu planowany jest na godzinę 13.26.

W przypadku dużego zainteresowania podróżnych zakupem biletów uruchomiony będzie dodatkowy pociąg, o czym poinformujemy na naszej stronie.

Zakupując bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival, podróżny może odbyć podróż wyłącznie tym pociągiem, na który ma zakupiony bilet. Każda osoba posiadająca bilet ma zagwarantowane miejsce siedzące.

W ww. pociągach obowiązywać będzie Oferta specjalna na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival 2019.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl do 29 lipca 2019 r. z ograniczeniem do 1000 dostępnych miejsc (bez wskazania miejsc siedzących) wg zasad określonych w Regulaminie internetowej sprzedaży biletów Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. (Regulamin IKM), dostępnym na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Szanowni Podróżni!

Prosimy - o ile to możliwe, o wydrukowanie biletu zakupionego przez stronę internetową i zabranie go ze sobą, co ułatwi i przyspieszy wejście na peron przez bramki w Kostrzynie.

W sprzedaży dostępne będą bilety jednorazowe wyłącznie na przejazd „tam i z powrotem” wg taryfy normalnej  oraz z ulgami ustawowymi: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100%.

Nie dopuszcza się zakupu biletu tylko w jedną stronę.

Osoba, odbywająca przejazd na podstawie biletu ulgowego musi spełniać warunki, określone w postanowieniach szczególnych o ulgach przejazdowych, tj. na podstawie ulgowego biletu zobowiązana jest posiadać w pociągu ważny dokument poświadczający uprawnienie do korzystania z danej ulgi.

Bilet nie jest ważny w pociągu innego przewoźnika.

Tu kupisz bilet na Pol’and’Rock Festival 2019: bilety.mazowieckie.com.pl/kupbilet/polandrockfestival

Uwaga: bilety na przejazd pociągiem KM na Pol’and’Rock Festival można zakupić tylko do 29 lipca 2019r. do godz. 23:59.

Tabela opłat za bilety jednorazowe na przejazd "tam i z powrotem" pociągami Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival

Kategoria: