Oferta specjalna na przejazd pociągami KM na Pol’and’Rock Festival 2019 w Kostrzynie

Szanowni Podróżni,

informujemy, że Koleje Mazowieckie w dniach 31 lipca oraz 4 sierpnia 2019 r. uruchomią specjalne połączenie z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą, zapewniające przewozy uczestników imprezy Pol’and’Rock Festival 2019 organizowanej w Kostrzynie n/Odrą przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pociąg do Kostrzyna pojedzie 31 lipca 2019 r. i odjedzie z Warszawy Wschodniej o godzinie 4.32, natomiast do stacji Kostrzyn przyjazd pociągu planowany jest na godzinę 11.35. W relacji powrotnej, tj. z Kostrzyna pociąg odjedzie 4 sierpnia 2019 r. o godzinie 7.15, a do stacji Warszawa Wschodnia przyjazd pociągu planowany jest na godzinę 13.26.

W przypadku dużego zainteresowania podróżnych zakupem biletów uruchomiony będzie dodatkowy pociąg, o czym poinformujemy na naszej stronie.

Zakupując bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival, podróżny może odbyć podróż wyłącznie tym pociągiem, na który ma zakupiony bilet.

W ww. pociągach obowiązywać będzie Oferta specjalna na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival 2019.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl w okresie od 16 do 22 lipca 2019 r. z ograniczeniem do 1000 dostępnych miejsc (bez wskazania miejsc siedzących) wg zasad określonych w Regulaminie internetowej sprzedaży biletów Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. (Regulamin IKM), dostępnym na stronie www.mazowieckie.com.pl.

W sprzedaży dostępne będą bilety jednorazowe wyłącznie na przejazd „tam i z powrotem” wg taryfy normalnej  oraz z ulgami ustawowymi: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100%.

Nie dopuszcza się zakupu biletu tylko w jedną stronę.

Osoba, odbywająca przejazd na podstawie biletu ulgowego musi spełniać warunki, określone w postanowieniach szczególnych o ulgach przejazdowych, tj. na podstawie ulgowego biletu zobowiązana jest posiadać w pociągu ważny dokument poświadczający uprawnienie do korzystania z danej ulgi.

Bilet nie jest ważny w pociągu innego przewoźnika.

Tu kupisz bilet na Pol’and Rock Festival 2019: bilety.mazowieckie.com.pl/kupbilet/polandrockfestival

Tabela opłat za bilety jednorazowe na przejazd "tam i z powrotem" pociągami Kolei Mazowieckich na Pol’and’Rock Festival

Kategoria: