Radom Główny – Pionki – oferta specjalna

Dla pasażerów regularnie podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich na odcinku Radom Główny – Pionki przygotowaliśmy ofertę specjalną, która umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach.

Oferta obejmuje dwa rodzaje biletów:

1) bilety jednorazowe;

2) bilety odcinkowe miesięczne imienne.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta jest skierowana do osób kupujących bilety:

  1. jednorazowe wg:
  1. taryfy normalnej,
  2. ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% lub 100%;
  1. odcinkowe miesięczne imienne wg:
  1. taryfy normalnej,
  2. ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%.

Do czego upoważnia oferta?

Bilet jednorazowy – upoważnia do jednorazowego przejazdu pociągami osobowymi KM pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Radom Główny – Pionki. Wyjazd na podstawie biletu wg oferty specjalnej musi nastąpić w ciągu 1 godziny od godziny sprzedaży biletu lub wskazanej przez nabywcę.

Bilet odcinkowy miesięczny imienny – upoważnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami uruchamianymi przez KM pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Radom Główny– Pionki, od daty wydania biletu lub wskazanej przez nabywcę, z zachowaniem 7-dniowego terminu przedsprzedaży.

Bilety jednorazowe wg oferty specjalnej są dostępne w sprzedaży w kasach biletowych, biletomatach, przez telefon komórkowy, przez internet, a także w pociągach. Bilety odcinkowe miesięczne imienne można nabyć w kasach biletowych, biletomatach i przez internet.

Obowiązują od 1 lipca 2022 r.
Warunki oferty § 53 Taryfy Przewozowej „Kolei Mazowieckich-KM” (TP-KM)
Tabele opłat wg oferty specjalnej Radom Główny – Pionki obowiązujące od 1lipca 2022 r.

 

 

Kategoria: