Rusza „Słoneczny” oraz konkurs i rabaty!

„Słoneczny” wyjedzie z Warszawy Zachodniej o godz. 5.55 i dojedzie do stacji Gdynia Główna o godz. 12.38, natomiast z Gdyni wyruszy o godz. 17.40 i przyjedzie do stolicy o godz. 23.49. Cena biletu normalnego wynosi 50 zł, natomiast studenci zapłacą 24,50 zł. W tym roku po raz pierwszy będzie można nabyć bilety także przez telefon komórkowy. Podróżni podczas jazdy klimatyzowanymi piętrowymi wagonami będą mogli skorzystać z cateringu oraz nieodpłatnie przewieźć psa i rower. „Słoneczny” jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także podróżujących z małymi dziećmi.

Nowością w tym roku jest rozpoczynająca się także 29 czerwca akcja specjalna „Słoneczny wysyp rabatowy”. Podróżni kupując bilet na pociąg otrzymają książeczkę z kuponami rabatowymi, na podstawie której mogą skorzystać ze zniżek na terenie Trójmiasta i okolic. Książeczki rabatowe będą wydawane w wybranych kasach Kolei Mazowieckich, a wersję elektroniczną będzie można pobrać ze specjalnej zakładki na stronie internetowej KM. Kupony będą ważne jedynie po okazaniu biletu na pociąg „Słoneczny” lub biletu elektronicznego SkyCash.

Udział w akcji "Słoneczny wysyp rabatowy" to także możliwość wygrania nagród w wakacyjnym konkursie Kolei Mazowieckich. Aby wziąć w nim udział należy w terminie od 29 czerwca do 1 września 2013 r.:

 

  • zakupić bilet na pociąg „Słoneczny”,
  • odebrać w kasie Kolei Mazowieckich lub wydrukować ze strony www.mazowieckie.com.pl książeczkę rabatową akcji „Słoneczny wysyp rabatowy”,
  • skorzystać z minimum 3 zniżek oferowanych w książeczce rabatowej (wykorzystanie zniżki poświadcza pieczątka Partnera akcji umieszona na kuponie konkursowym. Kupon konkursowy stanowi ostatnią stronę książeczki rabatowej),
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe umieszczone na kuponie,
  • przesłać do Organizatora do 2 września 2013 r. prawidłowo wypełniony kupon oraz bilet na pociąg „Słoneczny”. Decyduje data stempla pocztowego,
  • w przypadku zakupu biletu na pociąg „Słoneczny” w systemie SkyCash, który uniemożliwia druk biletu i dołączenie go do zgłoszenia, należy na kuponie wpisać numer biletu i w momencie wygranej okazać go Organizatorowi.

 

Wśród nadesłanych zgłoszeń Organizator wybierze autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe i nagrodzi ich nagrodami.

Do wygrania bilety do kina, książki, filmy DVD, gry PC, upominki Kolei Mazowieckich  oraz vouchery pobytowe i do strefy basenów w Hotelu MERA Spa Hotel w Sopocie.

Partnerami konkursu są: SkyCash i MERA Spa Hotel w Sopocie.

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – rzecznik prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

E-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: (22) 473 75 51, 661 929 207.

 

Kategoria: