Specjalna oferta dla podróżujących pociągiem „Słoneczny”

Już 22 czerwca ruszy sprzedaż biletów na przejazd pociągiem „Słoneczny” w ofercie specjalnej na odcinku Słupsk - Ustka. Podróżni mogą odbyć przejazd na tej trasie za jedyne 6 zł.

To już 11. edycja pociągu „Słoneczny”, który tym razem pojedzie nie tylko do Trójmiasta, aleaż do Ustki.

Oferta specjalna na przejazd na odcinku Słupsk – Ustka obowiązuje w okresie 28 czerwca - 30 sierpnia 2015 r. Bilety w promocyjnej cenie będzie można kupić od 22 czerwca. Podróżni będą mogli je nabyć w kasach biletowych, w biletomatach, w pociągu i przez telefon komórkowy. Osoby uprawnione do ulg ustawowych mogą nabyć taki bilet z odpowiednią ulgą.

Ta oferta została stworzona z myślą o podróżnych, którzy w te wakacje zechcą swe letnie plany wycieczkowe związać nie tylko z podróżą do Trójmiasta, ale nieco dalej - także do Ustki. Myślę, że cena biletu w ofercie specjalnej jest na tyle atrakcyjna, że wielu podróżnych zechce wybrać na środek komunikacji nowoczesny pojazd, którym obsługiwane jest nasze wakacyjne połączenie, czyli pociąg „Słoneczny” - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Szczegółowe zasady korzystania z oferty znajdują się na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center (022) 364 44 44.

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska, Rzecznik Prasowy „Kolei Mazowieckich – KM”

e-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl

tel. 22 47 37 551, kom. 661 929 207

Kategoria: