Utrudnienia na linii średnicowej podmiejskiej w Warszawie - kierunek zachodni

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej w Warszawie – kierunek zachodni. Niektóre pociągi mogą być opóźnione* odwołane* kursujące w skróconej relacji*. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

===============================

Aktualizacja 17:20

Z przyczyn technicznych na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia zostały odwołane następujące pociągi:

1) 91876 relacji Siedlce (15:28) - Warszawa Zachodnia (17:03)

2) 19880/1 relacji Warszawa Zachodnia (17:35) - Siedlce (19:10)

===============================

Aktualizacja 17:43

Od natychmiast do godz. 21:00 wprowadzono wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd pomiędzy spółkami KM a PKP IC na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia. Honorowanie nie obowiązuje w pociagach kategorii EIP zestawionych z ezt ED250 ,,Pendolino'', oraz w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia.

========================

Aktualizacja 17:50

Od natychmiast do odwołania zostało wprowadzone wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów według taryfy ZTM w pociągach KM, oraz wszystkich ważnych biletów spółki KM w pociągach SKM Warszawa na odcinku Pruszków - Otwock - Pruszków , oraz Sulejówek Miłosna - Warszawa Lotnisko Chopina -  Sulejówek Miłosna.

======================

Aktualizacja 18:52

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej w Warszawie (na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia) zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

Aktualizacja godz. 19:02

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii średnicowej – kierunek zachodni zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl.

Wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów według taryfy ZTM w pociągach KM, oraz wszystkich ważnych biletów spółki KM w pociągach SKM Warszawa na odcinku Pruszków - Otwock - Pruszków , oraz Sulejówek Miłosna - Warszawa Lotnisko Chopina -  Sulejówek Miłosna obowiązuje do godz. 22:00.

Status: 

Zakończone