Utrudnienia na linii Warszawa - Kutno

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Kutno (odcinek Sochaczaew - Bednary). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji, kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy.Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

--------------------------------------------------

Od ogdziny 16:15 na odcinku Warszawa Wschodnia - Łowicz Główny wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach PKP IC, oraz biletów IC w pociągach KM. Honorowanie obowiązuje do odwołania.

--------------------------------------------------

Aktualizacja godzina 17:00

Na linii Warszawa - Kutno (na odcinku Sochaczew - Łowicz Główny) nastąpiła przerwa w kursowaniu pociągów. Na odcinku Sochaczew - Łowicz Główny zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. 

----------------------------------------------------

Pociąg 19128 /9 relacji Warszawa Wschodnia (17:58) – Płock(20:50) na odcinku Warszawa Zachodnia – Łowicz Główny kursuje drogą okrężna z pominięciem przystanków Błonie , Teresin Niepokalanów, Sochaczew.

------------------------------------------------------

Aktualizacja godzina 18:40

Honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach PKP IC, oraz biletów IC w pociągach KM obowiązuje w wydłuzonej relacji na odcinku Warszawa Wschodnia - Kutno

 

 

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii  Warszawa - Kutno zostały zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl.

Wzajemne honorowanie biletów IC/KM na linii Warszawa - Kutno obowiązuje do godz. 23:59

 

Status: 

Zakończone