Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Łuków

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Łuków (na odcinku Kotuń - Siedlce). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

 

Aktualizacja godz. 19:10

W związku z przerwą w ruchu trwa organizowanie zastępczej komunikacji autobusowej. Autobusy podstawią się za około 20 minut.

---------------------

Aktualizacja godz. 19:20

Na odcinku Warszawa Zachodnia – Łuków – Warszawa Zachodnia wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach Spółki Intercity. Honorowanie biletów obowiązuje od godz. 19:00 do odwołania.

---------------------

Aktualizacja godz. 19:50

Na odcinku Kotuń - Siedlce został wznowiony ruch pociągów po torze nr 2.

---------------------

Aktualizacja godz. 21:30

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Łuków (na odcinku Kotuń - Siedlce) zostały zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

Na odcinku Warszawa Zachodnia – Łuków – Warszawa Zachodnia  wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach Spółki Intercity obowiązuje do godz. 23:59.

Status: 

Zakończone