Wakacyjne połączenie stolicy z Trójmiastem i Ustką

Planując wakacje nad morzem, pamiętaj o pociągu „Słoneczny” Kolei Mazowieckich, który zapewnia szybkie i komfortowe połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką.

Pociąg „Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych, które są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Pociąg „Słoneczny” kursuje codziennie do 31 sierpnia 2016 r.  w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia.

Ceny biletów wg ofert specjalnych na pociąg „Słoneczny” wynoszą:

1. W relacji:

  1. Warszawa Zachodnia – Ustaka – Warszawa Zachodnia – 60,00 zł;
  2. Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna lub Gdynia Główna – Warszawa Zachodnia – 45,00 zł

2. Na odcinku Słupsk – Ustka – 6,00 zł.

Od powyższych cen biletów jednorazowych wg ofert specjalnych stasuje się ulgi ustawowe i handlowe.

Połączeniu towarzyszy akcja „Słoneczny wysyp rabatowy”. Kupując bilet w jednej z wybranych kas KM (Warszawa Wschodnia, Warszawa Śródmieście – peron 1, Warszawa Gdańska) lub u kierownika pociągu, otrzymasz kartę z kuponami rabatowymi upoważniającymi Cię do skorzystania z atrakcyjnych zniżek w nadmorskich kawiarniach, instytucjach kultury i centrach rozrywki, gdzie przyjemnie spędzisz wakacyjny czas. Kartę możesz pobrać ze strony www.sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Pliki: 

Kategoria: