Warszawa Zachodnia - Otwock - oferta specjalna

Dla pasażerów regularnie podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock przygotowaliśmy ofertę specjalną, która umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach.

Oferta obejmuje dwa rodzaje biletów:

  1. bilety jednorazowe;
  2. bilety odcinkowe miesięczne imienne.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta jest skierowana do osób kupujących bilety:

  1. jednorazowe wg:
  1. taryfy normalnej,
  2. ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% lub 100%;
  1. odcinkowe miesięczne imienne wg:
  1. taryfy normalnej,
  2. ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 93%.

Do czego upoważnia oferta?

Bilet jednorazowy – upoważnia do jednorazowego przejazdu pomiędzy stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock. Wyjazd na podstawie biletu wg oferty specjalnej musi nastąpić w ciągu 1 godziny od godziny sprzedaży biletu lub wskazanej przez nabywcę.

Bilet odcinkowy miesięczny imienny – upoważnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami osobowymi KM pomiędzy stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock, od daty wydania biletu lub wskazanej przez nabywcę, z zachowaniem terminów 7-dniowego terminu przedsprzedaży.

Bilety jednorazowe wg oferty specjalnej są dostępne w sprzedaży w kasach biletowych, biletomatach, przez telefon komórkowy, przez internet, a także w pociągach. Bilety odcinkowe miesięczne imienne można nabyć w kasach biletowych, biletomatach i przez internet.

Ceny biletów

Opłaty za przejazd wg oferty specjalnej na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock na podstawie biletów jednorazowych i odcinkowych miesięcznych imiennych są zryczałtowane.

Warunki oferty § 49 Taryfy Przewozowej „Kolei Mazowieckich-KM” (TP-KM)
Tabele opłat wg oferty specjalnej Warszawa Zachodnia – Otwock obowiązujące od 1 lipca 2022 r.

 

Kategoria: