DZIĘKUJEMY WOŚP ZA KOLEJNY PIĘKNY FINAŁ!!

W niedzielę, 31 stycznia, podczas 29. Finału WOŚP Koleje Mazowieckie bezpłatnie wożą wolontariuszy kwestujących na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na monitorach w pociągach Kolei Mazowieckich można zobaczyć film promujący 29. Finał WOŚP, a kolejarze w zielonych mundurach pojawili się w transmisji z finałowego studia WOŚP 31 stycznia, o godzinie 10:15 w telewizji TTV. Podczas transmisji Jurek Owsiak otrzymał od KM miniaturę pojazdu Kolei Mazowieckich - lokomotywę TRAXX.

- Koleje Mazowieckie mają pociąg do pomagania, dlatego wolontariusze podróżują naszymi pociągami nieodpłatnie. Na aukcjach można wylicytować: szkolenie na symulatorze, dzień w dyspozyturze, przejazd w kabinie maszynisty, a także filiżankę z podpisem Jurka Owsiaka – powiedziała Donata Nowakowska, rzecznik KM.

Jeszcze do 5 lutego można wspierać WOŚP na naszych aukcjach. W tym roku można wylicytować m.in. szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego FLIRT, przejazd w kabinie maszynisty wybranego pociągu, dzień w dyspozyturze, zwiedzanie myjni taboru kolejowego, a także np. zestaw kalendarzy na 2021 rok. https://www.mazowieckie.com.pl/pl/ruszyly-aukcje-kolei-mazowieckich-dla-...

Wszystkim Wolontariuszom oraz Pracownikom Kolei Mazowieckich dziękujemy za wspólne, bezpieczne przejazdy! 

 

Kategoria: