Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM na linii Warszawa Zachodnia peron 8 - Legionowo w okresie 13 marca - 26 maja 2016 r.

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” uprzejmie informuje, że w związku z kontynuacją prac remontowych na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO ruch pociągów Kolei Mazowieckich oraz pociągów SKM linii S9, obsługujących linię nr 9 Warszawa – Działdowo będzie odbywał się w obu kierunkach po jednym torze. Część pociągów będzie miała zmienione godziny kursowania, a wybrane kursy będą rozpoczynały lub kończyły bieg na przystanku Warszawa ZOO.

W związku z powyższym od 13 marca do 26 maja 2016 r. (w dni robocze) w godzinach 5:00 - 8:00 oraz 14:00 - 20:00 (dotyczy rozpoczęcia i zakończenia podróży na wskazanym odcinku), na odcinku Warszawa Zachodnia peron 8 – Legionowo:

  1. bilety KM (wszystkich rodzajów) honorowane będą:
  1. w pociągach SKM linii S9,
  2. w tramwajach i autobusach ZTM na odcinku Rondo Starzyńskiego – Dworzec Gdański;
  1. bilety ZTM (wszystkich rodzajów, z uwzględnieniem stref biletowych) honorowane będą w pociągach KM obsługujących linię 9 przez Warszawę Gdańską (R9, R90, RE90).

W celu aktywowania lub skasowania biletu ZTM w pociągach KM należy zgłosić się do kierownika pociągu, wsiadając pierwszymi drzwiami, licząc od czoła składu.

Kategoria: