Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia od 1 stycznia do 14 lutego 2021 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że  w związku z pracami modernizacyjnymi na stacji Warszawa Zachodnia w terminie 1 stycznia – 14 lutego 2021 r. i skróceniem krawędzi peronowej na stacji Warszawa Zachodnia, część pociągów KM kończących bieg na stacji Warszawa Zachodnia wjeżdżających od strony wschodniej skończy bieg na przystanku osobowym Warszawa Ochota.

W związku z utrudnieniami w ruchu pociągów, od 1 stycznia  do 14 lutego 2021 r. na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia (w obu kierunkach) obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM.

Bilety KM (wszystkich rodzajów do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe) będą honorowane w pociągach SKM linii S1, S2 oraz S3/S30 na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów, z uwzględnieniem stref biletowych) będą honorowane we wszystkich pociągach KM  na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 01.01. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

Kategoria: