Z biletem Kolei Mazowieckich tańszy bilet do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

To już 26. placówka kultury na Mazowszu, która zechciała dołączyć do akcji „Koleją do Kultury”.  Każdy, kto zechce odwiedzić ekspozycję z biletem Kolei Mazowieckich, za wstęp do Muzeum zapłaci o połowę mniej.

Umowa została podpisana 9 czerwca 2017 r. Ze strony Muzeum podpisał ją Paweł Pawłowski, dyrektor Muzeum, a ze strony Kolei Mazowieckich - Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy spółki. Ciekawostką jest to, że umowa została podpisana przy tym samym stole, na którym podpisano wejście Polski do NATO.  

Dzisiejsza umowa jest rozszerzeniem naszej akcji „Koleją do Kultury”, które oznacza także włączenie do niej bardzo ciekawego partnera. Odwiedziny w tym muzeum to frajda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. A teraz każdy, kto okaże bilet Kolei Mazowieckich, może odwiedzić Muzeum z 50-procentowa zniżką, dlatego zachęcam wszystkich, by przejeżdżali do Dęblina - powiedział po podpisaniu umowy prezes Dariusz Grajda.

A dlaczego jeszcze warto przyjechać do Muzeum Sił Powietrznych?

To bardzo ważny obiekt na szlaku turystycznym. Mamy w swoich zbiorach jedną z największych kolekcji statków powietrznych - blisko 90 obiektów: samolotów, śmigłowców, broni przeciwlotniczej, a także stacje radarowe czy dokumenty poświadczające historię polskich skrzydeł. Ta historia jest tu pokazana od powstania w roku 1918 aż po czasy współczesne - zachęcał dyrektor Paweł Pawłowski.

Kategoria: