Zamknięcie linii kolejowej Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina w dniach 6-9 listopada 2018 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym na linii 440 na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina od 6 listopada (wtorek) do 9 listopada 2018 r. (piątek) nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów KM i SKM.

Pociągi Kolei Mazowieckich linii RL będą kursować w skróconej relacji do/z stacji Warszawa Służewiec (część kursów skończy/rozpocznie bieg na stacji Warszawa Zachodnia).

Pociągi SKM linii:

  1. S2 – kursować będą w skróconej relacji Sulejówek Miłosna – Warszawa Służewiec (część kursów zostanie skrócona do stacji Warszawa Zachodnia);
  2. S3 – kursować będą w skróconej relacji Wieliszew/Legionowo Piaski/Legionowo – Warszawa Służewiec (część kursów zostanie skrócona do stacji Warszawa Zachodnia).

W związku z powyższym w dniach 6-9 listopada 2018 r. honorowane będą bilety KM (wszystkich rodzajów, wydanych do odpowiednich stacji lub sieciowych) w autobusach linii:

1) 175 na odcinku Dworzec Centralny – Lotnisko Chopina - linia kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością;

2) 188 na odcinku Baleya – Lotnisko Chopina;

3) 148, 331 na odcinku PKP Okęcie – Lotnisko Chopina.

4) 228 na odcinku PKP Okęcie – Ośrodek Wojskowy

Ponadto w pociągach lotniskowych obowiązuje stałe honorowanie biletów KM i ZTM w ramach Wspólnego Biletu KM-ZTM-WKD:

  • na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S2) i Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S3) w pociągach SKM ważne są wszystkie bilety Kolei Mazowieckich, w tym Bilet lotniskowy,
  • na odcinku Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina w pociągach linii RL Kolei Mazowieckich ważne są wszystkie bilety ZTM.

Osoby, które wsiadając do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL posiadają niezalegalizowany lub nieaktywowany bilet ZTM, zobowiązane są zgłosić się do kierownika pociągu pierwszymi drzwiami, licząc od czoła pociągu, w celu zalegalizowania lub aktywowania biletu.

Kategoria: