Zmiany w rozkładzie jazdy na linii Warszawa – Radom od 13.07. oraz Warszawa – Dęblin od 15.07.

Szanowni Państwo,

od 13 lipca 2019 r. zmienia się rozkład jazdy na linii nr 8 Warszawa – Skarżysko Kamienna z uwagi na opóźnienie w pracach modernizacyjnych na odcinku Warka – Strzyżyna. ZKA będzie obowiązywała tylko na odcinku Strzyżyna – Radom. Dodatkowo przypominamy, że w związku z wymianą urządzeń SRK w stacji Warszawa Aleje Jerozolimskie w dniach 5-17 lipca, wystąpią znaczne ograniczenia w ruchu pociągów na tej linii, m.in. pociągi KM nie będą kursowały do st. Warszawa Lotnisko Chopina oraz zostaną odwołane pociągi do/z Piaseczna.

Natomiast od 15 lipca do 23 sierpnia na linii nr 7 Warszawa – Dęblin na odcinku Otwock – Józefów dojdzie do zmiany rozkładu jazdy. Prace modernizacyjne na ww. odcinku zostały przesunięte na późniejszy termin. W związku z tym ruch pociągów będzie przywrócony i będzie podobny do rozkładu obowiązującego w terminie 24-30 czerwca. Nadal będzie ZKA na odcinku Otwock – Pilawa. Obecnie trwają prace nad przywróceniem rozkładu i zostanie on zamieszczony na stronie w późniejszym terminie.

Uwaga: W związku z łączeniem relacji zmiany wtórne pojawią się na innych liniach obsługiwanych przez KM, tj. 1 Warszawa – Skierniewice, 2 Warszawa – Łuków, 3 Warszawa – Łowicz Główny, 6 Warszawa – Małkinia. Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów znajduje się tutaj.

Kategoria: