(18.04.12) Koleje Mazowieckie na Targach Lato 2012

Spółka Koleje Mazowieckie w ramach targów przygotowała stoisko (B98), na którym znajdą się informacje na temat ofert wakacyjnych m.in. bezpłatny przewóz psa i roweru oraz Turystycznego Serwisu Kolei Mazowieckich KOLEJOWSKAZ, który prezentuje ponad 120 tras rowerowych i pieszych oraz 100 wizytówek wyjątkowych miejsc na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Wystarczy wejść na stronę www.kolejowskaz.pl i wybrać jedną z kategorii tras rowerowych, pieszych lub miejsc wartych zobaczenia. Spółka przygotowała także specjalną propozycję na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

- Podróżując pociągami Kolei Mazowieckich po Mazowszu można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. – Pomocny będzie m.in. Turystyczny Serwis Kolei Mazowieckich Kolejowskaz - mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki – Coroczne Targi Turystyki i Wypoczynku Lato to doskonała okazja do zaprezentowania oferty Spółki.

Wiele niespodzianek zapowiedziało także Mazowsze, Region Partnerski Targów. Zwiedzający będą mogli między innymi wziąć udział w darmowych, dwugodzinnych wycieczkach szlakiem filmowym po warszawskiej Pradze.

W tym roku równolegle z Targami LATO odbędą się Targi Produktów Regionalnych REGIONALIA, na których swoją ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy zdrowej i ekologicznej żywności oraz wyrobów regionalnych z Polski i ze świata. Wszyscy zwiedzający będą mogli spróbować regionalnych przysmaków z Polski i zagranicy, zapoznać się z ofertą restauracji regionalnych, nabyć ekologiczne kosmetyki, czy rękodzieło artystyczne.

Krajem Partnerskim tegorocznych Targów LATO jest Egipt. Na okazałym stoisku zwiedzający uzyskają komplet informacji o najważniejszych atrakcjach kraju faraonów, a także praktyczne porady przydatne przy organizacji wyjazdów.

Spółka Koleje Mazowieckie oferuje dogodny dojazd pociągami na teren Targów. Wystarczy na dworcu Warszawa  Śródmieście lub Warszawa Wschodnia wsiąść do pociągu w kierunku na Otwock, Pilawę lub Dęblin i wysiąść na stacji Warszawa Gocławek, która znajduje się w odległości ok. 700 metrów od Centrum MT Polska.

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM" sp. z o.o.

Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel.: 22 473 75 51, 0 661 929 207

Kategoria: