Skorzystaj z bezpłatnej porady dotyczącej zdrowia

Tym razem organizatorzy „Dnia Zdrowia na Uczelni Łazarskiego” zachęcają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych w zakresie: pomocy psychologicznej, terapii indywidualnej i terapii par. Koleje Mazowieckie są partnerem wydarzenia.

Ponadto, ci którzy zechcą tego dnia przyjść i skorzystać z bezpłatnej porady, będą mogli  wykonać badania spirometryczne, zbadać ciśnienie krwi oraz sprawdzić poziom glukozy. Po raz kolejny w ramach akcji „NIE nowotworom u dzieci” najmłodsi w wieku od 9 miesięcy do 6 lat będą mogli skorzystać z profilaktycznych badań USG, pozwalających na wczesne wykrycie nowotworu w narządach wewnętrznych. Będzie też możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, uzyskania porady ortodonty i higienistki z jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Europie. Wydarzeniu będzie towarzyszyć kurs i pokaz pierwszej pomocy oraz trening techniki maszerowania z kijkami - nordic walking. 

W imieniu organizatorów po porady zapraszamy 16 czerwca 2018 roku w godzinach 10:00 - 15:00 do kampusu Uczelni Łazarskiego zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Świeradowskiej 43 (10 minut pieszo od stacji Metro Wilanowska).

16 czerwca będzie również Dniem Otwartym Wydziału Medycznego Uczelni Łazarskiego. Studenci zainteresowani rekrutacją na studia medyczne będą mogli zwiedzić sale dydaktyczne, zapoznać się z ofertą studiów oraz porozmawiać ze studentami i wykładowcami akademickimi.

Organizatorem wydarzenia jest Uczelnia Łazarskiego.

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Więcej informacji w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego- https://absolwenci.lazarski.edu.pl/.

Informacje dla mediów:

Donata Nowakowska – rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.

e-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl, tel. 661 929 207

Kategoria: