8 i 9 lipca 2016 r. - SZCZYT NATO

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” informuje, że w związku z odbywającym się w Warszawie Szczytem Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego (NATO) w dniach 8 i 9 lipca 2016 r. od godziny 0:01 w dniu 8 lipca do godz. 24:00 w dniu 9 lipca wyłączone z obsługi będą:

  1. przystanek kolejowy Warszawa Stadion;
  2. stacja metra Stadion Narodowy.

W tym okresie pociągi KM i SKM będą przejeżdżały przez przystanek Warszawa Stadion bez zatrzymania, a pociągi linii metra M2 nie będą zatrzymywały się na stacji Stadion Narodowy.

Prosimy o uwzględnienie powyższych informacji przy planowaniu podróży.

W związku z przewidywanymi ograniczeniami w funkcjonowaniu transportu zbiorowego w Al. Jerozolimskich oraz w rejonie Stadionu Narodowego od godziny 19:00 w dniu 7 lipca do godz. 24:00 w dniu 9 lipca na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia obowiązywać będzie pełne wzajemne honorowanie biletów KM, ZTM, KM, PKP IC, PR oraz ŁKA w pociągach SKM, KM, PKP IC (wagony 2 klasy), PR oraz ŁKA, z uwzględnieniem stosownych uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.

W przypadku pociągów Spółki „PKP Intercity” nie dotyczy to wagonów 1 klasy (wszystkie pociągi), pociągów EIP „Pendolino”, a także wagonów sypialnych lub z miejscami do leżenia (obowiązują wyłącznie odpowiednie bilety PKP IC).

W celu aktywowania lub skasowania biletu ZTM w pociągach KM należy zgłosić się do kierownika pociągu, wsiadając pierwszymi drzwiami od czoła składu.

Kategoria: