Oferta specjalna na przejazd pociągiem Słoneczny

Szanowni Państwo,

przed nami okres wakacyjny. Zgodnie z wieloletnią tradycją, również w tym roku Koleje Mazowieckie uruchamiają połączenie nad Bałtyk. Cieszący się od lat dużą popularnością pociąg Słoneczny w relacji Warszawa Zachodnia - Ustka - Warszawa Zachodnia wyruszy po raz pierwszy na szlak 20 czerwca 2019 r., a ostatni kurs ukończy w stolicy 1 września 2019 r.

Na przejazd pociągiem Słoneczny będzie obowiązywała oferta specjalna. Bilety wg oferty będą dostępne w elektronicznej sprzedaży już od 22 maja 2019 r.

Ceny biletów wg ofert specjalnych na pociąg Słoneczny pozostały na poziomie ostatnich lat i wynoszą:

1. w relacji:

 a) Warszawa Zachodnia - Ustka lub Ustka - Warszawa Zachodnia - 60,00 zł,
 b) Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna lub Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia - 45,00 zł;

2. na odcinku Słupsk - Ustka - 6,00 zł.

Od powyższych cen biletów jednorazowych wg ofert specjalnych stosuje się ulgi ustawowe i handlowe, zgodnie z warunkami oferty.

W ramach obchodów jubileuszu 15-lecia Kolei Mazowieckich przygotowaliśmy dla Państwa pulę 500 sztuk biletów promocyjnych w cenie 25 zł. Będą one dostępne już od 1 czerwca 2019 r. do wyczerpania zapasów w kasach biletowych KM na dworcach:

1. Warszawa Gdańska;
2. Warszawa Zachodnia;
3. Warszawa Śródmieście peron 1;
4. Warszawa Wschodnia.

Bilet promocyjny uprawniać będzie do jednorazowego przejazdu pociągiem Słoneczny wyłącznie od poniedziałku do czwartku, z wyjątkiem terminu 3 i 4 lipca 2019 r. (Open'er Festiwal 2019 w Gdyni).

Zakres ważności biletów promocyjnych oraz warunki stosowania określone są w Regulaminie Biletu promocyjnego na pociąg Słoneczny.

Jednocześnie informujemy, że pociąg Słoneczny wyłączony jest z możliwości przewozu na podstawie oferty Wspólny Bilet (ZW-WB).

Pliki: 

Kategoria: