Zmiany w kursowaniu pociągu Radomiak od 2 września 2018 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury kolejowej „PKP Polskie Linie Kolejowe” S.A. na linii R8 Warszawa - Skarżysko Kamienna, od 2 września 2018 r. (do odwołania) pociąg przyspieszony nr 12682/21860 Radomiak relacji Warszawa Wschodnia - Radom - Warszawa Wschodnia kursował będzie trasą okrężną z pominięciem stacji: Dobieszyn, Warka, Chynów, Czachówek Płd., Zalesie Górne, Piaseczno, Warszawa Służewiec i zatrzymywał się będzie tylko na stacjach: Radom, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia.

W związku z powyższym podróżni posiadający ważne bilety na przejazdy pociągami KM wydane w relacjach z/do stacji położonych na odcinkach:

  1. Radom – Dęblin;
  2. Radom - Skarżysko Kam.

do/z stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Służewiec mogą odbyć podróż pociągiem Radomiak do/z stacji Warszawa Zachodnia i w ciągu 30 minut od jego planowego przyjazdu/odjazdu do/z st. Warszawa Zachodnia, dojechać każdym pociągiem KM i SKM do/ze stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Służewiec.

Natomiast podróżni korzystający z przejazdów pociągami KM i środkami komunikacji miejskiej w ramach oferty ,,Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” - mogą odbywać przejazd pociągiem Radomiak na dotychczasowych zasadach.

Kategoria: