Konkurs „Przez Europę z biletem Interrail”

Koleje Mazowieckie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego zapraszają do udziału w konkursie „Przez Europę z biletem Interrail” (w ramach projektu YOUMOBIL).

Organizatorzy konkursu wybiorą dwoje młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat, którzy będą musieli opisać swoją podróż do wybranych miejsc w Europie.

Na zwycięzców konkursu czekają 2 bilety. Każdy zwycięzca konkursu (reporter YOUMOBIL) otrzyma bilet INTERRAIL Global Pass ważny przez 22 dni. Zadaniem zwycięzców konkursu będzie odwiedzenie co najmniej 5 z 7 miast/regionów (w tym Płocka) biorących udział w projekcie: Quedlinburg (Niemcy), Modena (Włochy), Brezno i ​​Žilina (Słowacja), Płock (Polska), Kraj południowomorawski (Czechy) i Dugo Selo (Chorwacja).

Z wizyty w każdym z 5 miast/regionów reporter YOUMOBIL zobowiązany jest zamieścić relację w mediach społecznościowych lub na blogach (po polsku i po angielsku) o wrażeniach, doświadczeniach i ciekawostkach z podróży, zwłaszcza w odniesieniu do transportu publicznego. Relacja może mieć dowolną formę – zdjęć, filmów, tweetów czy krótkich artykułów.

Ponadto na podstawie biletu INTERRAIL Global Pass Reporterzy YOUMOBIL mogą zwiedzać również dowolne miejsca w Europie do momentu wygaśnięcia ważności tego biletu.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres: promocja@mazowieckie.com.pl.

Pliki: 

Kategoria: