Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do wyszukiwania połączeń
2022-06-29
11:20
Kategoria

Bilet abonamentowy 12 przejazdów w cenie 10

Bilet abonamentowy grafika

Bilet abonamentowy uprawnia do 12 przejazdów (w cenie 10-ciu) pociągami KM, z wyjątkiem pociągu Słoneczny i innych o charakterze komercyjnym, w wybranej przez podróżnego relacji określonej na bilecie w ciągu dwóch kolejno po sobie następujących miesięcy. Bilet abonamentowy wg taryfy normalnej może kupić każda osoba.

Legalizacja biletu abonamentowego

Należy pamiętać, aby przed każdym przejazdem w kasie biletowej zalegalizować bilet na załączonym do niego karnecie. W przypadku wyjazdu ze stacji, na której nie ma kasy biletowej lub jest nieczynna, legalizacji biletu należy dokonać u kierownika pociągu po wejściu do pociągu pierwszymi drzwiami (licząc od czoła pociągu).

Za bilety i karnety zagubione, zniszczone, zafoliowane lub skradzione nie zwraca się uiszczonych opłat i nie wydaje duplikatów, także w przypadku zgłoszenia straty do organów ścigania.

Za bilety abonamentowe pobiera się opłatę stanowiącą równowartość ceny dziesięciu przejazdów jednorazowych wg taryfy normalnej w danej relacji - jedenasty i dwunasty przejazd jest bezpłatny.

Warunki oferty § 31 Taryfy przewozowej „Kolei Mazowieckich – KM” (TP-KM)
Tabela opłat za bilety abonamentowe obowiązujące od 1 lipca 2022 r.