Utrudnienia na linii Warszawa - Działdowo

Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Działdowo (odcinek Legionowo - Warszawa Praga). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji, kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

 

Aktualizacja godz. 07:59:

Wprowadzone zostało honorowanie biletów KM w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego (SKM, metro, tramwaje, autobusy) na całym obszarze 1. Strefy Biletowej ZTM Warszawa. Honorowanie obowiązuje do odwołania.

 

Aktualizacja godz. 15:10

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM/IC na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia - Działdowo. Wzajemne honorowanie biletów obowiązuje do godziny 17:00. Zasady wzajemnego honorowania nie obejmują wagonów sypialnych (WL) i z miejscami do leżenia (Bc) oraz w poc. Expres InterCity Premium (EIP)

Aktualizacja godz. 21:25

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM/IC na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia - Działdowo. Wzajemne honorowanie biletów obowiązuje do odwołania. Zasady wzajemnego honorowania nie obejmują wagonów sypialnych (WL) i z miejscami do leżenia (Bc) oraz w poc. Expres InterCity Premium (EIP)

Aktualizacja godz. 00:07

Wprowadzone wzajemne honorowanie biletów KM/IC na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia - Działdowo. Wzajemne honorowanie biletów obowiązuje do godz. 00:10 dnia 31.12.2021r. Zasady wzajemnego honorowania nie obejmują wagonów sypialnych (WL) i z miejscami do leżenia (Bc) oraz w poc. Expres InterCity Premium (EIP).

Status: 

Zakończone